| Ürün Adı | indüksiyon eritme makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik, Demir, alüminyum, bronz ve diğer değerli metaller |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Voltaj | 340V-430V |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Net ağırlığı | 900kgs |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyon Lehimleme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Manyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Lehimleme şeridi, alüminyum, alaşım veya bakır |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Altın, Platin, Paladyum, Şerit |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
|---|---|
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Soğutma Modu | su soğutma |
| Ekran Sistemi | dokunmatik ekran |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Ürün adı | İndüksiyon Lehimleme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Manyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Lehimleme şeridi, alüminyum, alaşım veya bakır |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Altın, Platin, Paladyum, Şerit |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| sıcaklık kontrol doğruluğu | ±1°C |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutma |
| Gerilim | 180-430V |
| Malzeme | Her Türlü Metal |
| Dalgalanan Frekans | 1-2MHz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 180V-430V |
| İndüksiyon Bobini | Özelleştirilebilir |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| Isıtma Sıcaklığı | 0-2000°C |
| Eritme fırını | pota |
|---|---|
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 10-1000kg/saat |
| Soğutma Modu | su soğutma |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Kontrol sistemi | IGBT sistemi |