| Güç | 120KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT, Hafif Dokunmatik Ekran |
| Sıklık | 5-20KHz |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | İndüksiyon Tavlama Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 100KW |
| Ana bileşenler | devre kartı, endüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat kesintisiz |
| Ekran Sistemi | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Eriyen Malzeme | Demir/ Çelik/ Bakır/ Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
| Soğutma Modu | su soğutma |
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
|---|---|
| Maks. Sıcaklık | 1800°C |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Güç kaynağı | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Operasyon modu | manuel/otomatik |
|---|---|
| Malzeme | Bakır/Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
| Voltaj aralığı | 220-480V |
| Güç aralığı | 15-500KW |
| Güç kaynağı | AC |
| Soğutma sistemi | Hava su |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Güç aralığı | 15-500KW |
| Ekran Sistemi | LCD, dokunmatik ekran |
| Uygulama | Kaynaklama/Leğmeleme/Leğmeleme/Eritme |
| Eritme fırını | pota |
|---|---|
| Ekran Sistemi | Dokunmatik ekran |
| Maks. Sıcaklık | 1800°C |
| Eriyen Malzeme | Demir/ Çelik/ Bakır/ Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
| Soğutma Modu | su soğutma |
| Malzeme | Her Türlü Metal |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-1800°C |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutma |
| sıcaklık kontrol doğruluğu | ±1°C |
| Kontrol modu | IGBT sistemi |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Güç kaynağı | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Eriyen Malzeme | Demir/ Çelik/ Bakır/ Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Soğutma Modu | su soğutma |
|---|---|
| Eritme fırını | pota |
| Ekran Sistemi | dokunmatik ekran |
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 1-1000kg/saat |
| Maks. Sıcaklık | 1800°C |