| Ürün adı | indüksiyon eritme makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| fırın | Otomatik damping |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu |
| Gerilim | 380V |
| Geleneksel | OEM ODM |
|---|---|
| Sıklık | Orta Frekans,Yüksek Frekans,Ultra Yüksek Frekans,HF |
| Malzeme | Karbon Çelik/Paslanmaz Çelik/Bakır/Alüminyum |
| Uygulama | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Sıcaklık aralığı | 0-1800°C |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
|---|---|
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Eriyen Malzeme | Demir/ Çelik/ Bakır/ Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
| Eritme fırını | pota |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Ekran Sistemi | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Maks. Sıcaklık | 1800°C |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Soğutma Modu | su soğutma |
|---|---|
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
| Eritme fırını | pota |
| Eriyen Malzeme | Demir/ Çelik/ Bakır/ Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Eritme fırını | pota |
|---|---|
| Soğutma Modu | su soğutma |
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 1-1000kg/saat |
| Eriyen Malzeme | Demir/ Çelik/ Bakır/ Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Güç | 120KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | DSP Kontrol Sistemi |
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC, Dokunmatik ekran |
| Güç | 15-500KW |
| Sıcaklık aralığı | 0-1000 ℃ |
| Voltaj | 380v |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Altın, Platin, Paladyum, Şerit |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Güç kaynağı | AC380V/50HZ |
|---|---|
| Sıfırlama Modu | indüksiyon söndürme |
| Söndürme Hassasiyeti | ±0,1 mm |
| Söndürme Derinliği | 0-20mm |
| Güvenlik sistemi | Acil durdurma düğmesi |