| Ürün adı | indüksiyonlu ısıtma ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Shrink Fitting, Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama, Eritme |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik Dövme |
| Özellik | Hızlı Isıtma, Çevre Dostu, Enerji Tasarrufu |
| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Güç | 30kw |
| Ürün adı | Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| HS Kodu | 85144000 |
| ısıtma malzemesi | metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| HS Kodu | 85144000 |
| ısıtma malzemesi | metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Sıklık | 30-80khz |
| ısıtma malzemesi | metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Sıklık | 30-80khz |
| ısıtma malzemesi | tüm metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Sıklık | 30-80khz |
| ısıtma malzemesi | tüm metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik, Demir, alüminyum, bronz ve diğer değerli metaller |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Ürün Adı | indüksiyon eritme makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik veya Demir |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu |
| Voltaj | 340V-430V |