| Ürün adı | Endüstriyel İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Shrink Fitting, Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama, Eritme |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| Sıklık | Orta frekans 1-20khz |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| Sıklık | Orta frekans 1-20khz |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| sıklık | Orta frekans 1-20khz |
| Maks. Sıcaklık | 1800°C |
|---|---|
| Eritme fırını | pota |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 10-1000kg/saat |
| Güç kaynağı | AC380V/50HZ |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü | Dijital gösterge |
| Söndürme Hızı | 0-20m/dak |
| Söndürme Derinliği | 0-20mm |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Giriş Voltajı | 3 faz |
|---|---|
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Ürün Adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
| Söndürme sertliği | HRC50-60 |
| Sıcaklık kontrolü | Dijital gösterge |
| Ürün Adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
|---|---|
| Sıfırlama Modu | indüksiyon söndürme |
| Sıcaklık kontrolü | Dijital gösterge |
| Söndürme Hızı | 0-20m/dak |
| Söndürme sertliği | HRC50-60 |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| Sıklık | Orta frekans 1-20khz |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik, Demir, alüminyum, bronz ve diğer değerli metaller |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |