| Dalgalanan Frekans | 1-2MHz |
|---|---|
| Isıtma Sıcaklığı | 0-2000°C |
| Güç kaynağı | 180V-430V |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Demir |
| ısıtma süresi | 0-99s |
| Ürün adı | İndüksiyon Tavlama Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 100KW |
| Ana bileşenler | devre kartı, endüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat kesintisiz |
| Isıtma Yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
|---|---|
| Güç | 15-500KW |
| Voltaj | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Sıklık | Orta Frekans,Yüksek Frekans,Ultra Yüksek Frekans,HF |
| Geleneksel | OEM ODM |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
|---|---|
| Geleneksel | OEM ODM |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Karbon Çelik/Paslanmaz Çelik/Bakır/Alüminyum |
| Sıklık | Orta Frekans,Yüksek Frekans,Ultra Yüksek Frekans,HF |
| Voltaj | 220V/380V/415V/440V/480V |
|---|---|
| Ağırlık | Özel |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| Geleneksel | OEM ODM |
| Sıcaklık aralığı | 0-1800°C |
| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Güç | 250KW |
| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Soğutma Sistemi | su soğutma |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
| Kontrol Sistemi | IGBT / dokunmatik ekran |
| Boyut | Özel |
| Geleneksel | OEM ODM |
| Soğutma Sistemi | su soğutma |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| Boyut | Özel |
| Geleneksel | OEM ODM |
| Güç | 15-500KW |
| Malzeme | Karbon Çelik/Paslanmaz Çelik/Bakır/Alüminyum |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-1800°C |
| Garanti | 1 yıl |
| Soğutma Sistemi | su soğutma |
| Güç | 15-500KW |