| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik, Demir, alüminyum, bronz ve diğer değerli metaller |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Ürün adı | İndüksiyon Kaynak Makinesi |
|---|---|
| dalgalanan frekans | 30-80khz |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ekran modu | Dijital Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Ürün adı | İndüksiyon Lehimleme Makinesi |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Kontrol modu | IGBT sistemi |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| Voltaj | 220V/380V/415V/440V/480V |
|---|---|
| Uygulama | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Boyut | Özel |
| Ağırlık | Özel |
| Sıklık | Orta Frekans,Yüksek Frekans,Ultra Yüksek Frekans,HF |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
|---|---|
| Maks. Sıcaklık | 1800°C |
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 1-1000kg/saat |
| Eritme fırını | pota |
| Güç kaynağı | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| Sıklık | Orta frekans 1-20khz |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | su soğutma |
| Güç | 15-60KW |
| ısıtma malzemesi | Her Türlü Metal |
| İndüksiyon Bobini | Bakır |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
|---|---|
| Soğutma Modu | su soğutma |
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 1-1000kg/saat |
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
| Ekran Sistemi | dokunmatik ekran |
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 1-1000kg/saat |
|---|---|
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Ekran Sistemi | dokunmatik ekran |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Eritme fırını | pota |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Malzemeleri | Çelik çubuk |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |