| Ürün adı | İndüksiyonlu Isıl İşlem Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 1-10 KHZ |
| Güç | 100KW |
| Isıtma Prensibi | Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Sıklık | 30-80khz |
| ısıtma malzemesi | tüm metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün Adı | indüksiyon eritme makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik veya Demir |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu |
| Voltaj | 340V-430V |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Malzemeleri | Paslanmaz Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Isıl İşlem Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | Ultra yüksek 80-200KHZ |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 40KW |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Isıl İşlem Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 1-10 KHZ |
| Güç | 60 kw |
| Isıtma Prensibi | Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik, Demir, alüminyum, bronz ve diğer değerli metaller |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Güç | 120KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT, Hafif Dokunmatik Ekran |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | İndüksiyonla Sertleştirme, Dövme |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik, Demir, alüminyum, bronz ve diğer değerli metaller |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik, Demir, alüminyum, bronz ve diğer değerli metaller |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |