| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Güç | 250KW |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik Dövme |
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Elde Tutulan Uzunluk | 5 metre |
| Sıklık | 30-80khz |
| iş gücü | 240V-380V |
| Başvuru | Alüminyum boru indüksiyon lehimleme |
| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Güç | 25KW |
| kullanım | Isıl İşlem Fırını, Eritme Fırını, söndürme, sıcak dövme için ısıtma çelik levhası, ısıtma vb. |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Eriyen Malzeme | Altın Gümüş Bakır Alüminyum Kurşun, alüminyum, Demir Dışı Metaller, Tüm metaller |
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Elde Tutulan Uzunluk | 5 metre |
| Sıklık | Yüksek frekans, 30-80KHZ |
| iş gücü | 240V-380V |
| Başvuru | Kaynak, Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Eritme |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Malzemeleri | tüm metaller |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| HS Kodu | 85144000 |
| ısıtma malzemesi | metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | Endüstriyel İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Shrink Fitting, Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama, Eritme |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| Sıklık | Orta frekans 1-20khz |