| Uygulama | Kaynaklama/Leğmeleme/Leğmeleme/Eritme |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü | Kesin |
| Frekans aralığı | 5-500KHz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Güç kaynağı | AC |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
| Eritme fırını | pota |
| Eriyen Malzeme | Demir/ Çelik/ Bakır/ Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Güç | 250KW |
| Ürün adı | Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| HS Kodu | 85144000 |
| ısıtma malzemesi | metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Güç | 100KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | DSP Kontrol Sistemi |
| Akım | 150A |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Soğutma yöntemi | su soğutma |
|---|---|
| Sıklık | 30-80khz |
| Güç | 15-60KW |
| Başvuru | Metal Isıtma, Sıcak Dövme, Sıcak Montaj, Ergitme, İndüksiyonla Söndürme, İndüksiyonla Sertleştirme, |
| İndüksiyon Bobini | Bakır |
| Başvuru | Metal Isıtma, Sıcak Dövme, Sıcak Montaj, Ergitme, İndüksiyonla Söndürme, İndüksiyonla Sertleştirme, |
|---|---|
| Gerilim | 220V-380V |
| İndüksiyon Bobini | Bakır |
| Soğutma yöntemi | su soğutma |
| Sıklık | 30-80khz |
| Eriyen Malzeme | Demir/ Çelik/ Bakır/ Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Eritme fırını | pota |
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 100KW |
| Ana bileşenler | devre kartı, indüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat, %100 kesintisiz |
| Güç | 120KW |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Kullanım kılavuzu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | Devre kartı |
| Görev döngüsü | %100 saat kesintisiz |