| Ürün adı | İndüksiyon Lehimleme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Manyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| Güç | 15kw |
| Başvuru | Lehimleme şeridi, alüminyum, alaşım veya bakır |
| Ürün adı | indüksiyon eritme makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik veya Demir |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu |
| Gerilim | 340V-430V |
| Güç | 100KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT |
| sıklık | Orta frekans, 10~50KHZ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Güç | 160KW |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama, Eritme |
| Ağırlık | Özel |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
| Kontrol Sistemi | IGBT / dokunmatik ekran |
| Güç | 15-500KW |
| Malzeme | Karbon Çelik/Paslanmaz Çelik/Bakır/Alüminyum |
| Isıtma Yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
|---|---|
| Soğutma Sistemi | su soğutma |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Kontrol Sistemi | IGBT / dokunmatik ekran |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Elde Tutulan Uzunluk | 5 metre |
| Sıklık | 30-80khz |
| iş gücü | 240V-380V |
| Başvuru | Alüminyum boru indüksiyon lehimleme |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Elde Tutulan Uzunluk | 5 metre |
| Sıklık | 30-80khz |
| iş gücü | 240V-380V |
| Başvuru | Alüminyum boru indüksiyon lehimleme |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT, DSP dokunmatik kontrol |
| Sıklık | Yüksek frekans, 30-80KHZ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Kaynak, Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Eritme |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Elde Tutulan Uzunluk | 5 metre |
| sıklık | 30-80khz |
| iş gücü | 240V-380V |
| Başvuru | Alüminyum boru indüksiyon lehimleme |