| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Ekipmanları |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Manyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Dişli Sertleştirme |
| Güç | 300KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT, Hafif Dokunmatik Ekran |
| Soğutma sistemi | Su soğutma 50 ℃ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | İndüksiyonla Sertleştirme, Dövme |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Shrink Fitting, Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama, Eritme |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Isıl İşlem Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 5-20KHz |
| Güç | 120KW |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | Endüstriyel İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Shrink Fitting, Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama, Eritme |
| Ürün adı | Endüstriyel İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Shrink Fitting, Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama, Eritme |
| Ürün adı | İki İstasyonlu İndüksiyonlu Söndürme Ekipmanı |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Söndürme Malzemeleri | Büyük miller, disk tipi, pin tipi, dişli tipi |
| kullanım | Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Geleneksel | OEM ODM |
| Ağırlık | Özel |
| Sıcaklık aralığı | 0-1800°C |
| Voltaj | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Ağırlık | Özel |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-1800°C |
| Geleneksel | OEM ODM |
| Uygulama | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 60 kw |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT sistemi |
| Soğutma sistemi | Su soğutma 50 ℃ |
| iş gücü | 340V-380V |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |