| Güç | 60 kw |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT sistemi |
| Soğutma sistemi | Su soğutma 50 ℃ |
| iş gücü | 340V-380V |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Güç | 160KW |
|---|---|
| Sıklık | 30-80khz |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Güç | 250KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | DSP Kontrol Sistemi |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Eriyen şerit, altın, bakır ve diğer metaller. |
| Güç | 250KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT sistemi |
| Soğutma sistemi | Su soğutma 50 ℃ |
| iş gücü | 340V-380V |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Eritme fırını | pota |
|---|---|
| Maks. Sıcaklık | 1800°C |
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 30-80khz |
| Çıkış gücü | 60 kw |
| Maksimum giriş akımı | 90A |
| Başvuru | Söndürme Dişlileri ve Eksenler |
| Güç | 100KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT |
| Sıklık | Orta frekans, 10~50KHZ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Sıklık | Orta Frekans,Yüksek Frekans,Ultra Yüksek Frekans,HF |
|---|---|
| Güç | 15-500KW |
| Isıtma Yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| Uygulama | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Sıklık | 1-10KHZ Orta frekans |
| Güç | 500KW |
| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Güç | 40KW |