| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Isıl İşlem Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Malzemeleri | paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Elde Tutulan Uzunluk | 5 metre |
| Sıklık | 30-80khz |
| iş gücü | 240V-380V |
| Başvuru | Alüminyum boru indüksiyon lehimleme |
| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Güç | 300KW |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Elde Tutulan Uzunluk | 5 metre |
| sıklık | 30-80khz |
| iş gücü | 240V-380V |
| Başvuru | Alüminyum boru indüksiyon lehimleme |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Görev döngüsü | günde 24 saat kesintisiz |
| Başvuru | tavlama, dövme, söndürme, eritme, ısıl işlem |
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Elde Tutulan Uzunluk | 5 metre |
| Sıklık | 30-80khz |
| iş gücü | 240V-380V |
| Başvuru | Alüminyum boru indüksiyon lehimleme |
| Ürün adı | indüksiyonlu ısıtma ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Shrink Fitting, Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama, Eritme |
| Ürün adı | Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Çalışma zamanı | günde 24 saat kesintisiz |
| Uygulamalar | Sertleştirme, Dövme, Tavlama, Su verme, Eritme |
| Güç | 250KW |
| Ürün adı | Protable İndüksiyonlu Isıtma Makinesi |
|---|---|
| Elde Tutulan Uzunluk | 5 metre |
| sıklık | 30-80khz |
| iş gücü | 240V-380V |
| Başvuru | Alüminyum boru indüksiyon lehimleme |