| Söndürme Hassasiyeti | ±0,1 mm |
|---|---|
| Söndürme sertliği | HRC50-60 |
| Söndürme Hızı | 0-20m/dak |
| Güç kaynağı | AC380V/50HZ |
| Kontrol Sistemi | DSP+FPGA Tam Dijital Kontrol |
| Ürün adı | İndüksiyon Tavlama Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 160KW |
| Ana bileşenler | Devre kartı |
| Görev döngüsü | %100 saat kesintisiz |
| Ürün adı | İndüksiyon Tavlama Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 160KW |
| Ana bileşenler | Devre kartı |
| Görev döngüsü | %100 saat kesintisiz |
| Güç | 100KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT, DSP dokunmatik kontrol |
| Sıklık | Yüksek frekans, 30-80KHZ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | İndüksiyon Tavlama Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 160KW |
| Ana bileşenler | Devre kartı |
| Görev döngüsü | %100 saat kesintisiz |
| İsim | İndüksiyonlu Eritme Fırını |
|---|---|
| Çıkış gücü | 25KW |
| Eriyen demir | 8kg |
| Görev döngüsü | %100 Tam yük |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
|---|---|
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Güç kaynağı | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Eritme fırını | pota |
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
| Operasyon modu | manuel/otomatik |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü | Kesin |
| Soğutma sistemi | Hava su |
| Frekans aralığı | 5-500KHz |
| Uygulama | Kaynaklama/Leğmeleme/Leğmeleme/Eritme |
| Eritme fırını | pota |
|---|---|
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma/Kilitleme/Toprak Arızası |
| Soğutma Modu | su soğutma |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 1-1000kg/saat |
| Malzeme | Bakır/Alüminyum/ Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5-500KHz |
| Güç aralığı | 15-500KW |
| Soğutma sistemi | Hava su |
| Operasyon modu | manuel/otomatik |