| Ürün adı | indüksiyon eritme makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Altın, Platin, Paladyum, Şerit |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 1-1000kg/saat |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
| Koruma sistemi | Aşırı Akım/ Aşırı Gerilim/ Aşırı Sıcaklık/ Kısa Devre |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
|---|---|
| Net ağırlığı | 900kgs |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Eritme fırını | pota |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Soğutma Modu | su soğutma |
| Ekran Sistemi | dokunmatik ekran |
| Güç kaynağı | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 30-80khz |
| Çıkış gücü | 120KW |
| Maksimum giriş akımı | 180A |
| Başvuru | Söndürme Dişlileri ve Eksenler |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
|---|---|
| Isıtma Derinliği | 0-20mm |
| ısıtma süresi | 0-99s |
| Sıcaklık kontrolü | Otomatik |
| İndüksiyon Bobini | Özelleştirilebilir |
| Isıtma Sıcaklığı | 0-2000°C |
|---|---|
| Güç kaynağı | 180V-430V |
| Dalgalanan Frekans | 1-2MHz |
| ısıtma hızı | 0-10mm/s |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| ısıtma hızı | 0-10mm/s |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Demir |
| Sıcaklık kontrolü | Otomatik |
| Dalgalanan Frekans | 1-2MHz |
| Isıtma Derinliği | 0-20mm |
| Ürün adı | Ultra Yüksek Frekans İndüktörü |
|---|---|
| Kontrol sistemi | Rakam Dokunmatik Ekran IGBT |
| Sıklık | Ultra Yüksek 300-500KHZ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Güç | 100KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT |
| sıklık | Orta frekans, 10~50KHZ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |