| Ürün Adı | indüksiyon eritme makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Altın, Platin, Paladyum, Şerit |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Voltaj | 340V-430V |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Malzemeleri | dişliler, krank milleri, eksantrik milleri, yivli miller, rulmanlar, merdane, testere, bıçak, bağlan |
| Garanti | 1 yıl |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| Sıklık | Orta frekans 1-20khz |
| Ürün adı | İndüksiyon Lehimleme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Manyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| Güç | 100KW |
| Başvuru | Lehimleme şeridi, alüminyum, alaşım veya bakır |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik Dövme |
| Çalışma Döngüsü | 24 saat |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 250KW |
| Ana bileşenler | devre kartı, indüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat, %100 kesintisiz |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| Çalışma Döngüsü | 24 saat |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Su sıcaklığı koruma noktası | 50°C |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 30-80khz |
| Çıkış gücü | 60 kw |
| Maksimum giriş akımı | 90A |
| Başvuru | Söndürme Dişlileri ve Eksenler |
| Ürün adı | İndüksiyon Tavlama Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 60 kw |
| Ana bileşenler | devre kartı, endüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat kesintisiz |