| Ürün adı | İndüksiyon Tavlama Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 100KW |
| Ana bileşenler | devre kartı, endüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat kesintisiz |
| Ürün adı | Ultra Yüksek Frekans İndüktörü |
|---|---|
| Kontrol sistemi | Rakam Dokunmatik Ekran IGBT |
| Sıklık | 50-200khz |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| sıklık | Orta frekans 1-20khz |
| Güç | 120KW |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT, Hafif Dokunmatik Ekran |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | İndüksiyonla Sertleştirme, Dövme |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | 50 KG Çelik veya Demir |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Isıl İşlem Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 1-10 KHZ |
| Güç | 100KW |
| Isıtma Prensibi | Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
|---|---|
| sıklık | 30-80khz |
| Çıkış gücü | 60 kw |
| Maksimum giriş akımı | 90A |
| Başvuru | Söndürme Dişlileri ve Eksenler |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| HS Kodu | 85144000 |
| ısıtma malzemesi | metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | İndüksiyon Lehimleme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Manyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| Güç | 100KW |
| Başvuru | Lehimleme şeridi, alüminyum, alaşım veya bakır |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Isıl İşlem Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Malzemeleri | Dişliler, Ayılar, Yüzükler |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 80KW |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |