| Ürün adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
|---|---|
| Net ağırlığı | 900kgs |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Malzemeleri | Çelik çubuk |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyon Kaynak Makinesi |
|---|---|
| dalgalanan frekans | 30-80khz |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyon Tavlama Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V 3 Faz |
| Güç | 60 kw |
| Ana bileşenler | devre kartı, endüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat kesintisiz |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
|---|---|
| Soğutma Modu | su soğutma |
| Eritme fırını | pota |
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Maks. Sıcaklık | 1800°C |
| ısıtma malzemesi | Her Türlü Metal |
|---|---|
| Güç aralığı | 15-1000KW |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| Çalışma ortamı | Kapalı |
| dalgalanan frekans | 1-20KHz |
| ısıtma malzemesi | Her Türlü Metal |
|---|---|
| dalgalanan frekans | 1-20KHz |
| Emniyet koruması | Evet |
| sıcaklık kontrol doğruluğu | ±1°C |
| Gerilim | 220V-380V |
| Ürün adı | Ultra Yüksek Frekans İndüktörü |
|---|---|
| Kontrol sistemi | Rakam Dokunmatik Ekran IGBT |
| Sıklık | Ultra Yüksek 50-200KHZ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | Ultra Yüksek Frekans İndüktörü |
|---|---|
| Kontrol sistemi | Rakam Dokunmatik Ekran IGBT |
| Sıklık | 100KHZ-200KHZ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | Ultra Yüksek Frekans İndüktörü |
|---|---|
| Kontrol sistemi | Rakam Dokunmatik Ekran IGBT |
| Sıklık | 50-250 KHZ |
| iş gücü | 380V 3 Faz |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |