| Ürün adı | Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Elektromanyetik İndüksiyonla Isıtma |
| HS Kodu | 85144000 |
| ısıtma malzemesi | metaller |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Ürün adı | indüksiyon eritme makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik, Demir, alüminyum, bronz ve diğer değerli metaller |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Ürün adı | Endüstriyel İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 380V, 3 faz |
| Görev Döngüsü | 24 Saat Kesintisiz |
| Garanti | 12 ay |
| kullanım | Shrink Fitting, Sertleştirme, Dövme, Su verme, Tavlama, Eritme |
| Elde Taşınabilir Uzunluk | 5 Metreden Fazla |
|---|---|
| Başvuru | Metal Isıtma, Sıcak Dövme, Sıcak Montaj, Ergitme, İndüksiyonla Söndürme, İndüksiyonla Sertleştirme, |
| Gerilim | 220V-380V |
| Sıklık | 30-80khz |
| İndüksiyon Bobini | Bakır |
| Gerilim | 220V-380V |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | su soğutma |
| İndüksiyon Bobini | Bakır |
| Güç | 15-60KW |
| ısıtma malzemesi | Her Türlü Metal |
| İsim | CNC, PLC Söndürme Aleti |
|---|---|
| Kontrol sistemi | IGBT sistemi |
| Soğutma sistemi | daldırma, hidrojet |
| Görev döngüsü | %100 Tam yük |
| Başvuru | Sertleştirme, Su verme, Tavlama, Sıkı geçme, Erime |
| Isıtma Modu | indüksiyonla ısıtma |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | IGBT sistemi |
| Ekran Sistemi | dokunmatik ekran |
| Güç kaynağı | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Max. Maks. Melting Capacity Eritme Kapasitesi | 1-1000kg/saat |
| Ürün adı | İndüksiyon Lehimleme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Manyetik İndüksiyonla Isıtma |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
| Güç | 100KW |
| Başvuru | Lehimleme şeridi, alüminyum, alaşım veya bakır |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
|---|---|
| Net ağırlığı | 900kgs |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyonlu Söndürme Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 30-80khz |
| Çıkış gücü | 60 kw |
| Maksimum giriş akımı | 90A |
| Başvuru | Söndürme Dişlileri ve Eksenler |