| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | Dişli Söndürme |
| Güç | 100KW |
| Ana bileşenler | devre kartı, indüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat, %100 kesintisiz |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | Krank Mili Sertleştirme |
| Güç | 120KW |
| Ana bileşenler | devre kartı, indüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat, %100 kesintisiz |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | Bas Bakır Çelik Dövme |
| Güç | 100KW |
| Ana bileşenler | devre kartı, indüksiyon bobini |
| Görev döngüsü | 24 saat, %100 kesintisiz |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Güç | 60 kw |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | İndüksiyon Sertleştirme Makinesi |
|---|---|
| Net ağırlığı | 900kgs |
| Garanti | 12 ay |
| Teknoloji Desteği | Bütün hayat |
| Satış sonrası servis sağlandı | Mühendis yerinde hizmet, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | indüksiyon eritme makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik, Demir, alüminyum, bronz ve diğer değerli metaller |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu, Daha yüksek çıkış |
| Gerilim | 340V-430V |
| Kontrol Sistemi | PLC, Dokunmatik ekran |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Isıtma Yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| Sıklık | Orta Frekans |
| Boyut | Özel |
| ısıtma hızı | 100-1000°C/dakika |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol Sistemi | PLC, Dokunmatik ekran |
| Sıcaklık aralığı | 0-1000 ℃ |
| Voltaj | 380v |
| Ürün adı | İndüksiyon Dövme Makinesi |
|---|---|
| Isıtma Prensibi | Isıtmaya Yönelik Manyetik Alan |
| Besleme sistemi | Çekme Besleme Makinesi |
| dövme | Pirinç, Bakır, Çelik çubuk Dövme |
| Sıklık | Orta frekans 1-20khz |
| Ürün adı | İndüksiyon Eritme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol metodu | Tam dijital hassas kontrol |
| Eriyen Malzeme | Çelik veya Demir |
| Kilit nokta | Enerji tasarrufu |
| Gerilim | 340V-430V |